Overzicht educatiemedewerkers

Gemeente Aa en Hunze

medewerker foto blancoCarla Boers
Educatieadviseur

c.boers-rieken@biblionetdrenthe.nl

 medewerker fotoJanneke Oosterveld
Educatiemedewerker

j.oosterveld@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Borger-Odoorn

medewerker fotoGerry Berends-Vos
Educatieadviseur

g.berends-vos@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoCarin Bijl
Educatiemedewerker

c.bijl@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Coevorden

medewerker fotoGerry Berends-VOs
Educatieadviseur

g.berends-vos@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoAnnemarie Kriegsman
Educatiemedewerker

a.kriegsman@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente De Wolden

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoMichelle van Wilsum
Educatiemedewerker

m.vanwilsum@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Meppel

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoAnnelies de Bruin
Educatiemedewerker

a.debruin@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoMarinka Wijngaarden
Educatiemedewerker

m.wijngaarden@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Midden-Drenthe

medewerker fotoGerry Berends-Vos
Educatieadviseur

g.berends-vos@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoLies Molter
Educatiemedewerker

l.molter@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Noordenveld

medewerker fotoCarla Boers 
Educatieadviseur

c.boers-rieken@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoTineke Oliemans
Educatiemedewerker

t.oliemans-hilberts@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Tynaarlo

medewerker fotoCarla Boers
Educatieadviseur

c.boers-rieken@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotovacant
Educatiemedewerker

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Westerveld

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoRonald Vos
Educatiemedewerker

r.vos@biblionetdrenthe.nl

medewerker fotoMarinka Wijngaarden
Educatiemedewerker

m.wijngaarden@biblionetdrenthe.nl